Chess KEY Room

V Chess KEY Room se ocitnete v pražském sklepení, které je shodou okolností hrobkou násilníka z 19. století. Ten páchal násilné činy na mladých a krásných ženách a za svoje hříchy byl potrestán tím, že se každý úplněk promění v upíra. Dokážete uniknout nez odbije půlnoc?

Do prostoru Chess KEY Room scházíte po schodech za tmy při světle loučí a room master vám po objasnění pravidel také řekne, co vás čeká za robustními plechovými dveřmi, které mají kliku jen z jedné strany. Čeká vás krásná autentická hrobka plná rébusů, šifer, ale i hledání.

Chess Key Room je náročnější úniková hra

Prostor působí opravdu reálným dojmem a rekvizity skvěle zapadají do prostředí. Hra je koncipovaná spíše pro více zkušených hráčů a to především proto, že sled není lineární a hádanek je tam opravdu nadprůměrné množství.

Málokterá skupinka unikne upírovi, který vstává z hrobky vždy po 60ti minutách. A proto je hra Chess KEY Room pořádná výzva!

Sleva 200Kč

Pro skupiny 3-5 osob na váš čeká sleva 200Kč. Stačí zadat při rezervaci kód solveprague do kolonky Poznámka. Pokud vyrazíte ve dvojici, tak při zadání stejného kódu solveprague ušetříte 100Kč a hra vás vyjde na příjemných 900Kč.

Adresa

Vítkova 244/8, Praha 8
Email: info@chesskeyroom.com
Tel.: +420 739 480 415
www.chesskeyroom.com

Kód: solveprague

Místnosti Chess Key Rooom

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCenaHráči
Upíří hrobkaVysoká44%32 : 231000 - 1200 Kč2 - 5

Chess KEY Room - recenze
8.8 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (21 hlasy)
Atmosféra & příběh8.5
Technologie9
Obsluha8.5
Questy (úkoly)9
Hodnocení
Upíří hrobka je skvělá místnost s velkým množstvím úkolů, které na sebe logicky navazují a všechny dávají smysl. Oceňujeme autentickou atmosféru místnosti, promakané technologické provedení úkolů a především krásné rekvizity včele s hrobkou upíra. Malá výtka by mohla směřovat k absenci lobby pro hráče před hrou. To je ale velmi hezky nahrazeno tématickým příchodem do místnosti. Místnost můžeme rozhodně doporučit, pokud se tedy nebojíte upírů!
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one