Locked in Prague

Locked in Prague nabízí dvě únikové hry pod jmény „Operace Anthropoid“ a „Insomnia“. V Operaci Anthropoid se přenesete do období druhé světové války v okamžiku atentátu na říškého protektora Reinharda Heydricha. Oproti tomu Insomnia si pohraje s vaší myslí a vy si nebudete jistí, zda je to vše opravdu realita, nebo jste se nezbláznili. Na obě hry můžete využít naší slevy ve výši 350 Kč.

Úniková hra Operace Anthropoid

Ocitnete se v roce 1942, kdy je Evropa uprostřed největšího válečného konfliktu všech dob. Uplynulo pět měsíců od prvního transportu do Terezína, Němci se přibližují ke Stalingradu a v Praze právě proběhl atentát na R. Heydricha. Státní tajemník K. H. Frank vyhlašuje zákaz nočního vycházení a gestapo zatýká bezhlavě každého, kdo se jim jen trochu nepozdává. Celým městem se nese strach...

V těchto těžkých časech se ocitnete v malém pražském bytě Pavla Nového, kterého právě odvedlo gestapo. Pavel nemá s atentátem nic společného, ale má mnohem větší tajemství, které musí zůstat skryto. Odhalte Pavlovo tajemství a uprchněte z bytu dřív, než bude pozdě...

Tým SolvePrague se do roku 1942 vrátil a snažil se přijít celému tajemství na kloub. Jak to dopadlo si můžete přečíst v naší recenzi.

Úniková hra Insomnia

Je to pouze zlý sen nebo ty neutichající hlasy opravdu slyšíte? Je to pouze ve Vašich představách nebo svět ztratil půdu pod nohama? Je to sen nebo realita? Je to Insomnia...

Ocitnete se na neznámém místě a nepamatujete si, jak jste se tam dostali. Nevíte, kde jsou ostatní. Nevzpomínáte si, zda jste tam dobrovolně. Jediná věc je jistá, máte 60 minut na to uniknout z této noční můry a zachovat si zdravý rozum.

Odvážíte se okusit Insomnii? Insomnia Vás probudí.

Sleva 350 Kč na hru Insomnia i Operace Anthropoid

Využijte naší slevy ve výši 350 Kč. Při rezervaci hry Insomnia i Operace Anthropoid stačí zadat do políčka "Jméno" kód "solveprague" za vaše skutečné jméno.

Adresa

Husinecká 567/3, Praha 3
Email: info@lockedinprague.com
Tel.: + 420 720 271 571
www.lockedinprague.com

Místnosti Locked in Prague

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCena (bez slevy)Hráči
Op. AnthropoidStřední50 %35m 42s1350 Kč2-5
InsomniaStřední50 %37m 04s1350 Kč2-5
Locked in Prague
8.3 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (6 hlasy)
Atmosféra & příběh8.5
Technologie7.5
Obsluha8.5
Questy (úkoly)8.5
Hodnocení
Operace Anthropoid vás ohromí autentickou atmosférou, vzrušujícím příběhem a unikátním pohledem do skutečných událostí roku 1942. Nenajdete lepší způsob, jak prozkoumat tento důležitý milník z druhé světové války a celé české historie. Samotná úniková hra vás překvapí několika zvraty, které vám nebudeme prozrazovat, ale určitě na ně určitě dlouho nezapomenete. Nás hrou provázela Miriam, která byla skvělá. Těžko budete hledat empatičtější a přátelštější průvodkyni. Už od prvních okamžiků nás nabíjela pozitivní energií. Operace Anthropoid je jednou z nejlepších únikovek v Praze, z velké části díky úžasnému příběhu a atmosféře. Úkoly nejsou na moc vysoké technologické úrovni, to je ale z důvodu, že se hra drží autenticity 40. let. Každopádně jsou úkoly více než zajímavé. Hra je mírně obtížnější a doporučujeme tedy alespoň lehce zkušenějším hráčům.
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one