Tajemství hlavolamu

Pamatujete příběhy Jaroslava Foglara o nerozlučné pětce Rychlých šípů, kteří se scházeli v klubovně a chtěli odhalit tajemství ježka v kleci? My jsme tyto příběhy zbožňovali, stejně jako tvůrci únikové hry Tajemství hlavolamu, kteří vás přenesou rovnou do tajemných stínadel.

Úniková hra Tajemství hlavolamu

Úniková místnost vypadá jako klubovna Rychlých šípů, která oplývá tajemnou historií. Vaším úkolem bude nalézt hlavolam dříve, než do místnosti přijde záhadný muž s maskou.

Tato originální úniková hra je vhodná pro děti ale i dospělé, kteří mají rádi příběh Záhada hlavolamu.

My už jsme s naším SolvePrague týmem na únikovku vyrazili. Co myslíte? Podařilo se nám včas najít Ježka v kleci na Míráku?

Sleva 200Kč na Tajemství Hlavolamu

Pro získání unikátní slevy 200Kč na Tajemství hlavolamu zadejte při rezervaci kód solveprague do kolonky poznámka/kód voucheru. Sleva platí pro skupiny i pro dvojice. Po hře nezapomeňte dát vědět nám i ostatním, jak se vám hra líbila v komentáři a hodnocení na této stránce.

Adresa

Italská 32, Praha 2
Email: info@tajemstvihlavolamu.cz
Tel.: +420 799 512 727
www.tajemstvihlavolamu.cz/

Kód: solveprague

Místnost Tajemství hlavolamu

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCenaHráči
Tajemství hlavolamuMalá60%39 : 401100 - 1300 Kč2 - 5
Tajemství hlavolamu - recenze
8.6 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (18 hlasy)
Atmosféra & příběh9
Technologie8.5
Obsluha9
Questy (úkoly)8
Hodnocení
Skvělá tématická únikovka na motivy příběhů Rychlých šípů. Úkoly jsou kratší, plynulé, dobře na sebe navazují a rekvizity zapadají do příběhu. Navíc tu najdete i pár technologických vychytávek, které byste v podobné místnosti nečekali. Obsluha byla velmi příjemná a vždy věděla v jaké fázi hry se nacházíme. Únikovku můžeme rozhodně doporučit všem milovníkům příběhů Rychlých šípů. A pokud nevíte o co jde, zkuste se zeptat rodičů na otázku "Máte rádi Rychlé šípy?" a při kladné odpovědi je vytáhnout na překvapivé dobrodružství. Uvidíte, že budou nadšeni. Kdo by totiž nechtěl odhalit tajemství Ježka v kleci!
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one