Escapepoint

Konečně velmi pěkná úniková hra pro nejmenší a klasická úniková hra Novinář. Tak vypadají nové únikové hry s názvem Escapepoint.cz

(Kouzelný) Pokoj

Úniková hra vytvořená pro nejmenší děti již od 5 - 6 let, kterou si ale užijí i jejich rodiče. Ve hře totiž najdete úkoly, které je můžete předat dětem jako: objevování tajných skrýší a zákoutí, řešení jednoduchých hádanek, hledání předmětů atp.

Současně ale musí zapojit mozek i rodiče. Občas je totiž potřeba logicky uvažovat, něco spočítat, zapsat, vyluštit. I když je oficiální název únikovky jednoduše Pokoj, my se nemůžeme ubránit a přidáváme „Kouzelný Pokoj“, protože přesně tak na nás působil.

Novinář

Mezi klasické únikové hry pro dospělé se řadí Novinář. S naším týmem jsme navštívili hru Novinář, což je velmi pěkná hra zaměřená na pátrání a řešení mnoha úkolů.

Sleva 15 %

Pro získání slevy 15 % na hry Pokoj a Novinář jednoduše zadejte kód solveprague v průběhu rezervace do pole voucher. Sleva se vám automaticky aktivuje a cena přepočítá. Navíc za každou odehranou hru obdržíte od únikovky voucher v hodnotě 200 Kč na konzumaci jídla v restauraci POSTEL.

Vězení

Hra původně od Getaway Prague, ve které se snažíte zjistit, jakým způsobem se kdysi podařilo agentovi CIA nepozorovaně utéct z tajného vězení.

Případ

Další z původních her od Getaway Prague. Vyřešte uzavřený případ, k němuž beze stop zmizel klíčový svědek i všechny stopy.

Novinář / Pokoj

Polská 1394/20, Praha 2 - Vinohrady
E-mail: info@escapepoint.cz
Tel.: +420 777 855 446
www.escapepoint.cz

Vězení / Případ

Blanická 9, Praha 2 - Vinohrady
E-mail: info@escapepoint.cz
Tel.: +420 777 855 446
www.escapepoint.cz

Kód: solveprague

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCenaHráči
PokojStřední90 %38 minut850 Kč2-4
NovinářVyšší70 %52 minut1 200 Kč2-7
SenStřední90 %??1 000 Kč2-4
VězeníStřední--1 500 Kč2-6
PřípadStřední--1 500 Kč2-6
Escapepoint recenze
8.8 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (6 hlasy)
Atmosféra & příběh9
Technologie8.5
Obsluha9
Questy (úkoly)8.5
Hodnocení
Prozatím jsme s naším týmem navštívili hry Novináře a Pokoj. Novinář je velmi pěkná hra se spoustou úkolů zaměřená na pátrání a hledání souvislostí. Pokoj je naopak hra pro nejmenější, která nás okouzlila. Prozatím jsme nenarazili na takto pěkně provedenou únikvovku pro skutečně velmi malé děti. Zároveň se zabaví i rodiče, protože několik úkolů je přichystáno i pro ně.
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one