Questerland

Questerland je centrum skvělých únikových her, které mají příběh, nápad i skvělé technické provedení. Vybírat můžete z tématických her zasazených do čadodějnické školy, zombie apokalysy, vesmírné sci-fi nebo pořádné duchařiny.

Únik z čarodějnické školy magie a kouzel

Kdysi dávno ten, jehož jméno nesmíme vyslovit, ukryl v kouzelnické škole tři tajemné a velmi nebezpečné magické artefakty. Kdyby artefakty padly do špatných rukou, mohly by zapříčinit zkázu celého kouzelnického světa. Pouze jeden žák dokázal se svými přáteli rozluštit tajemství zlého mága a díky svým vědomostem, vynalézavosti a kouzelné hůlce se dokázal vypořádat i s těmi nejsilnějšími kouzly...

Užijte si zábavu s celou rodinou v nejnavštěvovanější únikové hře Prahy! Láká Vás kouzelnický svět? Také jste si vždycky přáli být čarodějem? Nyní máte možnost, a to díky našim nejnovějším technologiím!

Čarodějnická škola magie – epizoda II

Nikdy byste neměli vstupovat do kanceláře ředitele bez dovolení, zvlášť když se jedná o kancelář ředitele Čarodějnické školy magie a kouzel...

Pokračování oblíbené hry Čarodějnická škola magie a kouzel. Epizoda II - kancelář ředitele. Nová úroveň v technologii únikových her. Na vytvoření hry pracovali více než rok a půl. Věnováno všem fanouškům a vyznavačům magie a kouzel!

Hvězdný ELEMENT

Po tisíci letech se probudilo Zlo. Nikdo mu nestojí v cestě a celý svět, jak jsme ho znali, je v ohrožení. Někdo ukradl hvězdné elementy, starověké artefakty, které chránily naší galaxii před Zlem po tisíce let.

Během jedné hodiny můžete zažít skutečné meziplanetární dobrodružství! Čekají Vás šifry starověké vyhynulé civilizace, pokroková kosmická kajuta i záhadné technologie mimozemské vesmírné lodi... Cestujte skrze portály, najděte hvězdné artefakty a zachraňte tak galaxii před zkázou!

Apokalypsa 2213

Poté, co před 13 lety propukla záhadná epidemie, lidé se začali proměňovat na nebezpečné zombie. Aby se lidstvo zachránilo, vybudovala se podzemní síť bunkrů. Lidstvo se nevzdává a právě zde, v relativním bezpečí, se vědci snažili vytvořit vakcínu proti zombie viru, aby se poslední zbytky lidské rasy mohly se vrátit na povrch Jednoho dne přišla zpráva z laboratoře profesora Adamse, že úspěšně dokončil svůj experiment a konečně tak vytvořil funkční antivirus. Konečně se objevila naděje, když v tom profesor přestal podávat hlášení.

Napínavá atmosféra, profesionální dekorace a interaktivní hlavolamy – to vše na Vás čeká v naší podzemní síti bunkrů. Po Zemi se šíří nebezpečný virus a právě Vy jste naše poslední šance na záchranu lidstva před zombie nákazou!

Nástrahy Moriartyho fantoma

Po celé Británii se proslýchají fámy, že těsně před svou smrtí, vybudoval Jim Moriarty trezor, ve kterém ukryl cennosti, které za svůj život nasbíral. I když nasbíral možná není to správné slovo. V trezoru ukryl slavné obrazy, které se mu podařilo ukrást z muzeí. A hodnota obrazů od Da Vinciho či Van Gogha je nevyčíslitelná.

Tik-tak... Čas běží... Jste v pasti. Není cesty zpět. A nikdo vám nepomůže. Není to hra, je to skutečná past a vám nezbývá nic než nasledovat rady šíleného přízraku (nebo je pořád naživu?...)

Adresa

Mánesova 54 , Prague 2
Email: info@questerland.cz
Tel.: + 420 774 458 073
www.questerland.cz

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCenaHráči
Únik z čarodějnické školy magie a kouzelStřední80 %36 minut1450-1890 Kč2-5
Čarodějnická škola magie – epizoda IIStřední70 %33 minut1450-1990 Kč2-7
Hvězdný ELEMENTVysoká65 %49 minut1300-1700 Kč2-6
Apokalypsa 2213Malá70 %33 minut1300-1700 Kč2-6
Nástrahy Moriartyho fantomaVysoká65 %32 minut1300-1700 Kč2-5
Questerland
9 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (34 hlasy)
Atmosféra & příběh9
Technologie9
Obsluha9
Questy (úkoly)9
Hodnocení
Navštívili jsme Kouzelnickou místnost a Zombie Apocalypse. V obou místnostech na vás čeká parádní atmosféra a skvěle technicky provedené prostředí. Zámky a klíče tu moc nehledejte. Většina úkolů je vyřešena mnohem elegantněji. Navíc vás obě místnosti sami vedou příběhem a tak občas nevíte, jestli jste ve filmu nebo ve hře. Čaroděnickou školu ve stylu Harryho Pottera doporučujeme rozhodně rodinám s dětmi a fanouškům Harryho Pottera. I Zombie Apocalypse je vhodná pro rodiny, i když bychom doporučovali spíše mužskou část rodiny. I my jsme se občas trochu báli.
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one