Coderoom

Hráli jste někdy počítačou hru Fallout nebo jste ji dokonce milovali jako my? V tom případě už ani dál nečtěte, na nic nečekejte a rovnou si rezervujte únikovku „Tajemná laboratoř“ od Coderoom. Hra je totiž silně inspirována jejím příběhem a tak si fanoušci Falloutu rozhodně přijdou na své.

Příběh Fallout

Jedna ze světových mocností už nevydržela napětí ve světě a spustila jaderný konflikt. Vy se nacházíte v jednom z mála krytů ve kterých bylo možné celý konfikt přežít. Zbytek planety pokrývá radioaktivní poušť ve které není možné žít.

Právě v tomto krytu ale jeden z vědců vynalezl substanci, díky které je možné zbavit planetu radioaktivity. Hned poté s ní ale zmizel a nezanechal po sobě jen opuštěnou laboratoř plnou vzorků z předchozích pokusů. Dokážete mezi nimi objevit i původní funkční substanci a zachránit váš tým?

Sleva 200Kč na Coderoom

Pro získání unikátní slevy 200Kč na zadejte do pole poznámka kód solveprague. Hned jakmile objevíte substanci, přijďte nám prosím napsat, jestli se vám Tajemná Laboratoř od Coderoom na motivy Falloutu líbila tak, jako nám.

Jak se nám líbila hra a jak jsme unikali s naším týmem? Koukněte v článku Fallout jako úniková hra?

Adresa

Nádražní 740/56 Praha 5, Smíchov
Email: info@coderoom.cz
Tel.: + 420 775 131 217 
www.coderoom.cz/

Kód: solveprague

Coderoom

MístnostNáročnostÚspěšnostNejlepší časCena (bez slevy)Hráči
Tajemná laboratořStřední65%49:301000-1500 Kč2-5
Ordinace doktora ShipmanaStřední??1000-1500 Kč2-5
Coderoom - recenze
9.1 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (16 hlasy)
Atmosféra & příběh9
Technologie9.5
Obsluha9
Questy (úkoly)9
Hodnocení
Jednoznačná volba pro všechny fanoušky Falloutu a rozhodně dobrá volba pro všechny ostatní. Atmosféra i příběh jsou totiž silně inspirovány hrou Fallout a tak, když se naše mužská část rozplývala nad ledničkou, která vypadá přesně jako všechny ledničky ve hře Fallout, tak ženská část viděla jen starou ledničku.Všem se nám ale líbily úkoly ve hře, které jsou velmi logické a napojené na příběh. I když je vybavení na první pohled velmi jednoduché, tak technologické pozadí hry je na velmi vysoké úrovni a tak o technicky promakané úkoly na váš čekají na každém rohu.
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one