The Padlock

The Padlock patří mezi špičky pražských únikových her. Do světa vypustili místnost Mise 53, ve které budete pomáhat Bobovi vyřešit brutální vraždu v parku na Žižkově. Do místnosti můžete jít v partě až 6 lidí a na řešení máte netradičních 99 minut.

Mise 53 je výzva pro zkušené

Přiznáváme, že předtím, než jsme únikovou hru Mise 53 navštívili a vyřešili Vraždu na Žižkově, tak jsme o této únikové hře mnoho neslyšeli. Teď  však můžeme Padlock rozhodně doporučit všem fanouškům únikových her a to především těm zkušenějším. Jedná se totiž o jednu z nejlepší a zároveň nejtěžších únikových her v Praze.

Kdo tedy hledáte skutečnou výzvu, tak vyražte na Misi 53! Ostatní zůstaňte doma, nebo si vyberte jinou únikovou hru.

Sleva 200Kč na the Padlock

Na únikovou hru Mise 53 od the Padlock můžete využít speciální slevu 200Kč. Stačí při rezervaci zadat kód solveprague do pole číslo slevového voucheru. Pokud budete kupovat voucher jako dárek, tak stačí napsat do emailu pro The Padlock poznámku s uvedeným kódem solveprague.

Adresa

Orebitská 2, (vchod z ulice Husitská)
Email: info@thepadlock.cz
Tel.: +420 602 211 530
www.thepadlock.cz

Kód: solveprague

Místnost The Padlock

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCenaHráči
Mise #‎53Vysoká53%61 minut1799 Kč2 - 6
The Padlock - recenze
9.3 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (24 hlasy)
Atmosféra & příběh10
Technologie9
Obsluha9
Questy (úkoly)9
Hodnocení
Pozor: zkušení hráči, kteří hledají skutečnou výzvu čtěte dál. Začátečníci rozhodně volte jinou únikovku. Mise #53 je totiž vážně výzva pro zkušené únikáře. Oceňujeme především autentické prostředí, poutavý příběh a zajímavé úkoly. Nejvíce se nám ale líbilo to, že jsme reálně řešili vraždu a připadali jsme si jako policajti, kteří zrovna vyšli na ulici na Žižkově. A jestli něco v The Padlock umí, tak je to smysl pro detail. Takže vám každý kousek interiéru bude připadat jako skutečný exteriér.Už jste prošli pár únikovek a hledáte tak trochu jiný zážitek? Tak jste právě našli - vemte svůj tým a vyražte na Misi #53 na Žižkov vyřešit brutální vraždu.
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one