O nás

Jsme milovníci hádanek a šifer a fanoušci únikových her. V Praze jsou aktuálně k dispozici desítky únikových místností a sami jsme se začali ztrácet v tom, které únikové místnosti jsme již navštívili, které se nám líbily a které byly velmi náročné, nebo naopak velmi lehké. Naším cílem je:

  • vytvořit kvalitní přehled o únikových hrách v Praze
  • pomoci s výběrem únikových her jak pro zkušené, tak pro nováčky
  • umožnit hodnocení a diskuzi všem návštěvníkům webu společně s námi
  • poskytnout Slevy do nejoblíbenějších únikových místností

Špatné a dobré únikové hry

Nechceme nadřazovat konkrétní únikové hry a chápeme, že zážitek z únikových her může být velmi subjektivní záležitost. Přesto jsme bohužel již narazili na velmi špatné únikové hry, které by nás kompletně odradily od této zábavy, pokud bychom je navštívili napoprvé. Myslíme si, že to je nutné zmínit, aby nováčci únikových her nezačali s podobně negativní zkušeností.

Pokud jste na únikové hry narazili poprvé, podívejte se na článek, co jsou únikové hry. Pokud by Vás naopak více zajímal svět únikových her, světové trendy a vývoj v Praze, sledujte náš Blog.  Únikové místnosti se slevou si můžete vybrat na stránce Slevy.

Věříme, že zde najdete potřebné informace k výběru únikové hry a společně s námi si tak naplno užijete skvělé zážitky na únikových hrách. Pokud máte jakékoliv pozitivní nebo negativní připomínky na fungování nebo zlepšení našeho webu, budeme velmi rádi, když nás budete kontaktovat na info@solveprague.cz.

Solveprague_unikovy tym

Tým SolvePrague

Spolupracujeme s:

 

Foreigners_logo