Enigma Prague

V Enigma Prague na vás čeká úniková hra Faust, inspirovaná legendou o alchymistovi, který upsal svou duši ďáblu. Autorem únikovky je režisér, dramaturg a držitel Thálie a nadšenec do únikových her Petr Mikeska, který se při tvorbě místnosti obklopil skupinou výtvarníků a umělců. Společně se jim povedlo vytvořit skvělou atmosféru místnosti s parádními rekvizitami.

Úniková hra Faust

Od začátku do konce budete prožívat příběh, jehož se zároveň stanete nedílnou součástí. Jen s vaší pomocí může Faust uniknout peklu a jen s jeho pomocí můžete nepropadnou peklu vy s celým týmem. Celá hra je založená na systému ve kterém musíte pozorně naslouchat, co vám Faust říká a nevybočovat s příběhu hledáním jiných rekvizit a řešením jiných úkolů, které by nedávaly smysl.

Tento systém prožívání příběhu krok za krokem podle daných nápověd je v Praze unikátní a nám velmi vyhovuje. Jak jsme unikali s naším týmem a více o únikové hře se dozvíte v článku Propadněte peklu.

Sleva 300Kč

Vyražte na Fausta s 25% slevou a ušetřete 300Kč. Stačí při rezervaci do pole „uplatňuji voucher kód“ vyplnit solveprague.

Adresa

Svornosti 888/18, Praha 5
Email: faust@enigmaprague.cz
Tel.: +420 728 654 118
www.enigmaprague.cz

Kód: solveprague

Místnost Enigma

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCenaHráči
FaustMalá74%45m 57s1200 Kč2 - 5

Enigma - recenze
8.6 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (13 hlasy)
Atmosféra & příběh10
Technologie8
Obsluha8.5
Questy (úkoly)8
Hodnocení
Úniková hra s perfektní atmosférou a silným příběhem, ve které se stanete i vy důležitou součástí legendy o Faustovi. O kulisy, světlo a rekvizity se postarala skupina kolem pražských herců a na místnosti je to pekelně znát. Rozhodně tady ale zapomeňte na klasický přístup prohledání místnosti a nahromadění všeho, co jste našli. Tady musíte pozorně naslouchat Faustovi a jeho radám, jak se posunout dál v příběhu. Pokud to neuděláte, tak se v místnosti ztratíte. Jedná se o unikátní přístup k únikové hře a nás to velmi bavilo. Fausta můžeme jednoznačně doporučit rodinám s dětmi a začátečníkům, ale i zkušeným únikářům, kteří si chtějí vyzkoušet uplně jiný koncept únikové hry v unikátní atmosféře.
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one