EscapeRooms Prague

EscapeRooms Prague se nachází přímo v centru nedaleko Václavského náměstí, čili je to perfektní místo zpestření návštěvy historického centra. My jsme s naším týmem navštívili hru Kód Semtex a a Codex Gigas.

Totalitní Československo a Kód Semtex

Ve hře Totalitní Československo jste zatčeni během pouličních protestů, státní bezpečnost vás dovlekla do vazby v Bartolomějské a čeká vás nepříjemný výslech. Naopak ve hře Kód Semtex se stanete agentem 007 a půjdete ve stopách pomstychtivého šílence, v jehož tajné laboratoři tiká bomba a vy ji musíte do 60 minut vyřadit z provozu.

Kód Semtex si nově můžete zahrát ve dvou identických místnostech najednou a vyzvat tak druhý tým k rovnému souboji.

Codex Gigas

Nově si můžete přijít zahrát i středověkou únikovku Codex Gigas, což je zároveň název největší ručně psané knihy světa, přezdívané jako Ďáblova bible, která však ukrývá děsivé tajemství.

Sleva 250 Kč

Pro získání slevy 250 Kč na jakoukoliv hru v EscapeRooms Prague jednoduše zadejte kód solveprague při vytváření rezervace do kolonky Slevový kód.

*Slevový kód neplatí na 1. ranní slot u všech her

Adresa

v pasáži Černá růže
Na Příkopě 12, 110 00 Praha 1
Tel.: + 420 775 958 438
www.escape-rooms-prague.com

Kód: solveprague

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCenaHráči
Totalitní ČeskoslovenskoStřední65%38m 02s1590 Kč2 - 6
Kód SemtexStřední84%29m 42s1590 Kč2 - 6
Codex GigasStřední83%30m 18s1590 Kč2 - 6
EscapeRooms Prague - recenze
8.6 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (10 hlasy)
Atmosféra & příběh8.5
Technologie9
Obsluha9
Questy (úkoly)8
Hodnocení
V EscapeRooms Prague jsme navštívili Kód Semtex a skvěle jsme se bavili. Room master vždy věděl, jak jsme na tom, které questy máme splěné a jak vhodně zvolit případnou další nápovědu. Hra samotná je plná zajímavých technologických vychytávek, které vás budou rozhodně bavit. Celkově je vidět, že tvůrci místností v EscapeRooms Prague vědí, co dělají a že je únikové místnosti baví. Rozhodně můžeme návštěvu jejich her doporučit.V říjnu 2017 jsem navštívili nově zrekonstruovanou místnost Codex Gigas. Nově zrekonstruované prostory stejně jako atmosféra a rekvizity místnosti jsou velmi dobře provedené. Naopak u takto pěkně provedené hry by se ale dalo ještě trochu zapracovat na jednotlivých úkolech.
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one