Únikové hry pro firmy

Chystáte firemní večírek pro vaši firmu, ale letos byste chtěli vyzkoušet něco originálního?

Únikové hry jsou ideální zábava pro všechny zaměstnance bez rozdílu věku, pohlaví nebo koníčků. Přirozená potřeba kooperace v únikových hrách navíc přispívá ke zlepšení komunikace mezi zaměstnanci.

Druhy únikových her

Hodina na únik v zavřené místnosti. Klasika, kterou zná každý. Ale věděli jste, že si můžete nechat dovézt přenosnou únikovou hru kamkoliv budete chtít a připravit ji pro až pro 100 lidí? Že vám únikovou hru někdo může připravit přímo na míru a osvěžit tak váš brand a nebo že existují i venkovní únikové hry?

Vnitřní únikové hry

Máte jednu hodinu na útěk z tématicky laděné místnosti a hry jsou většinou určené pro 2-5 hráčů. Velmi pravděpodobně jste již narazili na klasické vnitřní únikové hry, kterých je v Praze dnes již kolem 150.

Přenosné únikové hry

Organizujete školení nebo teambuilding v hotelu mimo Prahu, ale chtěli byste si ho zpestřit únikovou hrou? Pro tyto případy vznikly přenosné únikové hry. Možností je více od 5 hráčů až pro desítky zaměstnanců v jedné konferenčce, rozdělených do skupin po 4-5.

MindMaze_prenosna_unikovka

Přenosná úniková hra od MindMaze

 

Venkovní únikové hry

Venku je krásně, ale objevování Prahy byste chtěli zpestřit napínavou hrou? Venkovní únikové hry jsou novou formou zábavy, ale ne všechny jsou bohužel dostatečně kvalitní.

Nechte si poradit

S naším týmem jsme obešli přes sto únikových her. Kromě dostupného hodnocení na webu víme, kde je více her na jednom místě, kde jsou vhodné prostory na teambuilding nebo kde není problém přiobjednat catering.

Máme přehled, kdo nabízí jaké přenosné únikové hry a pro kolik hráčů jsou vhodné. Ozvěte se nám a my vám rádi pomůžeme s výběrem typu hry, místa a vhodné společnosti pro vaši firemní akci.

Na tento email pošleme nabídky pro Vaší akci.
Přibližte nám Vaší akci, abychom mohli lépe pomoci s výběrem únikovek. Kolik lidí se akce zúčastní? Jaké zaměření má vaše firma? O jakou formu únikových her máte zájem?

Vaše osobní údaje budou použity pro lepší výběr firemního teambuildingu podle pravidel ochrany osobních údajů.