Ježek v kleci

Pamatujete příběhy Jaroslava Foglara o nerozlučné pětce Rychlých šípů, kteří se scházeli v klubovně a chtěli odhalit tajemství ježka v kleci? My jsme tyto příběhy zbožňovali, stejně jako tvůrci únikové hry Tajemství hlavolamu, kteří vás přenesou rovnou do tajemných stínadel.

Úniková hra Ježek v kleci

Úniková místnost vypadá jako klubovna Rychlých šípů, která oplývá tajemnou historií. Vaším úkolem bude nalézt hlavolam dříve, než do místnosti přijde záhadný muž s maskou.

Tato originální úniková hra je vhodná pro děti ale i dospělé, kteří mají rádi příběh Záhada hlavolamu.

My už jsme s naším SolvePrague týmem na únikovku vyrazili. Co myslíte? Podařilo se nám včas najít Ježka v kleci na Míráku?

Sleva 200 Kč na Ježka v kleci

Pro získání unikátní slevy 200 Kč na Ježka v kleci zadejte při rezervaci kód solveprague do kolonky poznámka/kód voucheru. Sleva platí pro skupiny i pro dvojice. Po hře nezapomeňte dát vědět nám i ostatním, jak se vám hra líbila v komentáři a hodnocení na této stránce.

Adresa

Italská 32, Praha 2
Email: info@tajemstvihlavolamu.cz
Tel.: +420 799 512 727
www.tajemstvihlavolamu.cz/

Kód: solveprague

Tajemství hlavolamu

MístnostiNáročnostÚspěšnostNejlepší časCena (bez slevy)Hráči
Ježek v kleciMalá60 %39m 40s1100-1600 Kč2-5
Tajemství Jestřábí chatyStřední??1100-1500 Kč2-4
Po stopách ježka v kleciStřední??900 Kč2-5
Tajemství hlavolamu - recenze
8.6 / 10 Solveprague
{{ reviewsOverall }} / 10 Uživatelé (18 hlasy)
Atmosféra & příběh9
Technologie8.5
Obsluha9
Questy (úkoly)8
Hodnocení
Skvělá tématická únikovka na motivy příběhů Rychlých šípů. Úkoly jsou kratší, plynulé, dobře na sebe navazují a rekvizity zapadají do příběhu. Navíc tu najdete i pár technologických vychytávek, které byste v podobné místnosti nečekali. Obsluha byla velmi příjemná a vždy věděla v jaké fázi hry se nacházíme. Únikovku můžeme rozhodně doporučit všem milovníkům příběhů Rychlých šípů. A pokud nevíte o co jde, zkuste se zeptat rodičů na otázku "Máte rádi Rychlé šípy?" a při kladné odpovědi je vytáhnout na překvapivé dobrodružství. Uvidíte, že budou nadšeni. Kdo by totiž nechtěl odhalit tajemství Ježka v kleci!
Co říkají ostatní... Ohodnoť sám
Order by:

Be the first to leave a review.

Ověřený uživatel
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

Show more
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoť sám

Your browser does not support images upload. Please choose a modern one