Kletba Vyšehradu

K trendu únikových her se velmi rychle přidaly i venkovní únikové hry. Jednou z nich je i Kletba vyšehradu vytvořená v aplikaci od Hunter Games. Příjemná únikovka na 2 hodiny vám zajímavým příběhem přiblíží krásná zakoutí Vyšehradu a okolí. Výhodou je možnost celou hru odehrát i v nočních hodinách.

Hru po zakoupení můžete kdykoliv spustit a začít hrát, nemusíte tak čekat na žádná místa v rezervačním systému nebo až odbije celá hodina.

Kletba Vyšehradu i v noci

Některé příběhy sebevraždou končí, tento jí začíná. Zprávy o nevysvětlitelných jevech přilákaly na Vyšehrad dva bratry. Nyní žije už jen jeden z nich.

Pomoz mu zjistit, co se stalo s jeho druhem, a otestuj svou bystrost, vytrvalost a odvahu. Vydej se na cestu, která odhalí věci, o jejichž existenci jsi neměl ani tušení. Poznej malebný a starobylý Vyšehrad z dosud neznámé stránky. Zažij nejistotu, děs i propukající šílenství.

Pokud máš pro strach uděláno, dej si to v noci! Vzhůru na Vyšehrad! Po stopách kletby Vyšehradu!

Místo startu: V Pevnosti 46/1, 128 00 Praha 2-Vyšehrad

Více o hře Kletba Vyšehradu

Sleva 100 Kč, 200 Kč a 300 Kč

Pro jeden tým použijte kód solveprague1 a dostanete slevu 100 Kč. Finální cena bude tedy 1190 Kč 1090 Kč.

Pro dva týmy použijte kód solveprague2 a dostanete slevu 200 Kč. Finální cena bude tedy 1190 Kč 990 Kč. Celkem tedy 400 Kč z celkové objednávky.

Pro tři týmy použijte kód solveprague3 a dostanete slevu 300 Kč. Finální cena bude tedy 1190 Kč 890 Kč.  Celkem tedy 900 Kč z celkové objednávky.

Kódy vkládejte do pole voucher těsně před zaplacením her. Sleva se vám automaticky odečte.